Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 29 Kov 2024 08:25



Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
 Demesio sukcius 
Autorius Žinutė
50cc
50cc

Užsiregistravo: 12 Gru 2013 13:37
Pranešimai: 51
Miestas: Ukmerge
Pardavinejantys savo motociklus saugokites Emmanuelio...

Viskas prasidejo kai ikeliau skelbima i autogidas. Po kurio laiko gavau SMS zinute anglisku tekstu, neva kazkas susidomejo mano parduodamu mocu ir noretu perkelti pokalti i el. pasta godet101@outlook.com
Toliau susirasinejimas vyko el. pastu. Tariamo pirkejo vardas Emmanuel Godet, jis is Prancuzijos, emigraves i Gruzija ir nusipirkes motocikla veztusi i Gruzija. Emmanuelis siuo metu dirba kazkokiame kelte, jis pasiule pinigus man pervesti per Pay Pal. Nieko blogo neitardamas as sutikau, tuo labiau kad jis sutiko prisiimti visus papildomus mokescius ir pasisamdyti transportavimo firma, kuri pasirupins visais reikalingais dokumentais ir motociklo paemimu bei transportavimu.
Emmanuelis pasisiule pervesti man visa sudereta suma ir plius dar 560 euru uz transportavimo islaidas. Kita diena as gavau laiska is Pay Pal kad Emmanuelio vardu yra padarytas neatsaukiamas pavedimas, bet pinigai pasimatys mano saskaitoje tik tuomet kai as per Western union sumokesiu 560 euru transportuotojui, kuris randasi Amerikoj, uz transportavimo islaidas. Tuomet man ir atsirado dvejones ar tai nera apgaule? Visa laime kad as neblogai kalbu angliskai ir nusprendziau paskambinti i Pay Pal, ten paaiskinus situacija jie pasiziurejo i mano accounta ir paaiskino kad jokio pavedimo i mano saskaita nera ir kad cia yra sukciu bandymas isvylioti pinigus is manes. Ir dar paprase persiusti jiems susirasinejimo laiskus su adresu, tariamo pirkejo duomenimis ir netikro Pay Palo adresu. Taip ir padariau. Beje netikras Pay Pal elektroninis adresas skiresi tik viena raide nuo tikro. (vietoj mazosios buvo didzioji)
Kai jau buvo viskas aisku as dar nusprendziau kuri laika neissiduoti kad ji prigavau, bet pabandziau istrauti kuo daugiau informacijos apie ji pati. Dar jis man atsiunte nuskanuota paso kopija, kuria as taip pat persiunciau i Pay Pal.
Galu gale atsibodo gaisti laika man su juo tai paemiau ir pasiunciau ji kaip tik mokejau angliskai.

Apie tokia sukciavimo schema as dar nebuvau girdejas ir jeigu buciau nemokejas angliskai kalbeti, greiciausiai buciau uzkibes ir buciau kazkam padovanojes 560 euru. Esu isitikines kad sis veikejas gali bandyti apgauti ir daugiau zmoniu, tad tikiuosi kad mano istorija kam nors pades is karto atpazinti tokius sukcius.

_________________
Polaris sportsman 500 HO


12 Rgp 2014 16:02
Aprašymas
250cc
250cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Kov 2013 22:22
Pranešimai: 325
Miestas: pelkė
Technika: Can-Am Renegade 800 mudding
Panasia istorija girdejau ir as tik ten pirko X5,schema sena.

_________________
Can-Am Renegade 800R project
Jei Gervė ne Warna,tai Gaidys.


12 Rgp 2014 17:41
Aprašymas
650cc
650cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 29 Gru 2013 00:12
Pranešimai: 839
Miestas: Kėdainiai
Technika: Can-Am Renegade 800cc
Iš manęs taip norėjo nupirkti mano auto, bet nuo pat pradžių nesureagavau į tai kaip į rimtą pasiūlymą ir nusprendžiau net neatrašinėt. Šaunuolis, kad pasidalinai šia istorija, gal kiti irgi susisgribs ir neužkibs ant šio kabliuko.

_________________
Viskas priklauso nuo tarpinės tarp vairo ir sėdynės

Greitai lėksi, lėtai neš...

ex. China atv 110cc
ex. China atv 250cc
ex. Can-Am Renegade 800cc
.....tapų tapų..... Laukiam kito


12 Rgp 2014 18:22
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 24 Bir 2012 15:22
Pranešimai: 649
Miestas: Kaunas
Technika: Can Am Renegade 1000
lygiai tas pats su masina man buvo tik is kart perkandau reikala


12 Rgp 2014 19:18
Aprašymas
500cc
500cc

Užsiregistravo: 21 Gru 2008 18:31
Pranešimai: 515
Aš irgi buvau gavęs laišką iš jureivio, kuris pirko keturratį savo broliui. Buvau girdėjęs apie sitą sukčiavimo būdą, tad nesivarginau atrašyti.

_________________
Irmantas

YFZ450R, "ATV Griausmas", Alytus
YXZ1000R
#40


14 Rgp 2014 19:07
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 26 Lap 2014 13:30
Pranešimai: 1
Miestas: Siauliai
Sainuolis kad sukuriai toki posta. Man dabar tas pats veikejas, net su tokiu pat pastu rasineja del mano pardavinejamo motociklo.


26 Lap 2014 13:32
Aprašymas
650cc
650cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 05 Sau 2012 00:46
Pranešimai: 1490
Miestas: london-Vilnius
Technika: can am renegade 800R 2011m
Tai policijai pranesk

_________________
yamaha raptor 700R SE parduotas
vartojamas renegade 2011 800R


26 Lap 2014 14:13
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 16 Spa 2013 09:16
Pranešimai: 42
Miestas: Kaunas
Technika: Can Am Outlander XTP 800r
joa ir prie manes jis lenda:
Emmanuel Godet <godet101@outlook.com>
Emmanuel Godet
1:41 AM (2 hours ago)

to me
Thanks for your response, i am interested in purchasing it but, I just would like to know why you are selling it & how would you describe the condition?
Are you the first owner & How long have you owned it?
What's your best price?:)
Godet.



Emmanuel Godet
3:29 AM (37 minutes ago)

to me
I agree with your price & i'm satisfied with the condition too, i am from France but i relocated to Georgia,USA due to my work and i'm buying this and sending to my home in Georgia and i hope it isn't a problem. i'll pay through Paypal and i'll take care of the charges too :), about the transportation arrangements i would be arranging for a private transport company to come to you for the pickup after i complete the payment and if you agree with this, i would need your information below to proceed with the payment or you may send me a PayPal money request;

Name :
PayPal Email :
Total Price :

Also, i would need you to provide the pick up address, so that we can arrange for the pickup as soon as you confirm to have received your money. Respond soon.
Godet.


bukit asargus

_________________
Kawasaki Prairie 360
Yamaha Grizzly 660
Can Am Outlander XTP 800r


27 Lap 2014 13:07
Aprašymas
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
parasyk priimu tik western union :)))

_________________
Can Am Outlander


27 Lap 2014 13:12
Aprašymas
50cc
50cc

Užsiregistravo: 23 Lap 2013 21:28
Pranešimai: 16
Miestas: siauliai
jo buvau gavęs ir aš tokia sms.


27 Lap 2014 20:59
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 14 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron