Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 26 Rgs 2021 01:27Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.  [ 2 pranešimai(ų) ] 
 Keturračio registravimas trumpai! 
Autorius Žinutė
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
Šiuo metu keturratį priregistruoti Lietuvoje yra sudetinga.

Keturračiai yra skirstomi į lengvuosius,galinguosius ir sunkiuosius.

Lengvasis keturratis - turi galiojantį L7E sertifikatą, iki 15kw. Registruojamas REGITROJE.

Galingasis keturratis - visi like keturračiai galingesni nei 15kw. Registruojamas REGITROJE prieštai jį sertifikavus. Reikalingi EURO posūkiai, žibintai, avarinis, atšvaitai, signalas ir svarbiausia NESUBLOKUOTAS galinis reduktorius, kurio 99% keturračių neturi todėl jie tampa NEREGISTRUOJAMI, nes negalima jo sertifikuoti.
Gale turi būti diferencialas todėl visokie burtai su granatos išėmimu ir pan. netinka. Taippat reikalingi indikatoriai skydelyje posūkiams ir gabaritams.

Sunkusis keturratis - visi keturračiai registruoti savivaldybėje. Savivaldybė keturračių neregistruoja. Tie kurie likę registruoti galioja, ir PERKANT registracija nedingsta, nes jis yra perrašomas, o ne išregistruojamas. Išregistruojant registracija būtų panaikinta.

---

Ką dabar daryti? (uzsispyres)

Variantas 1.

Išsiimti raudonus prekybinius numerius ir naudoti juos. sąlygos ir taisyklės bei kainos regitra.lt

Variantas 2.

Registruoti Latvijoje. Registracija galioja 6 mėnesius ir prasitesia jei tr.pr. savininkas deklaruoja gyvenamą vietą Latvijoje. Deja techpase pažymėta, kad keturratis tinkamas naudoti tik bekelėje - "OFFROAD USE ONLY". Latvių pareigūnai tą puikiai žino, manau ir lietuviai angliškai moka skaityti ;)

Variantas 3.
Keturračius registruoja savadarbių transporto priemonių asociacija.
Cituoti:
Visų sunkiųjų keturračių motociklų turėtojų ir norinčiųjų pas mus įregistruoti dėmesiui,
Neesame policija ir neturime išskirtinių galimybių prieiti prie visų duomenų bazių, tačiau VISŲ keturračių VIN numerius tikriname nepriklausomai iš kur jie atvežti. Būkite dideli ir supraskite, kad vogtų, su perkaltais numeriais, 2010 metų modelio, kurį VIN dekoderis šifruoja kaip 1980 metais išleistą paspirtuką, mes neregistruojame ir niekada neregistruosime. Turėkite sąžinės ir padorumo - su vogtais daiktais nebendraujame ir nebendrausime NIEKADA. Todėl nuoširdžiai prašau visų, kurie turi neaiškios kilmės keturračius - nesikreipkite, nepadėsime, nes mes tai darome ne dėl pinigų, o dėl to, kad padėti žmonėms. Vogtų daiktų ,,savininkams" niekuo padėti negalime.


taigi jei jūs aukščiau nepaminėti bus reikalinga:

Tr.pr. 4 nuotraukos iš visų keturių pusių + 1 nuotrauka su VIN numeriu (ant rėmo , o ne ant lipduko)
Įsigijimo dokumentai - jei tai keturratis iš USA sąskaitos iš aukciono, muitinės deklaracija, sąskaitos galutiniam klientui ( jums), transportavimo dokumentai.
Asmens dokumento kopija
Prašymas priimti į asociaciją.
235 eurai pavedimu į asociacijos sąskaitą ( 115 numeriai ir dokumentai, 60 stojimo mokestis, 30+30 metiniai nario mokesčiai dviems metams).

kreiptis info@juridinekontora.lt

Keli DUK apie tai :

Taip keturratį gali vairuoti netik asociacijos narys.
Antra keturratį priregistruoti kainuos 115eur ( sutaupote stojimo ir nario mokesčius)
Parduodant keturratį numeriai gali likti ant jo, tačiau patarimas pasilikti, nes tada sutaupysite registruojant kitą.
Numeriai galioja tiek kiek parašyta tech. pase t.y. 2 metus. Tada mokate 60 eur ir pratesiate dar dviems metams.
Vairuoti gali visi turintys B, B1 arba SKM kategoriją.
Tr.pr. gali dalyvauti eisme kaip ir kitos.
Reikalingas CA draudimas.

Visos diskusijos temoje "ATV registravimas"
viewtopic.php?f=8&t=10895

_________________
Can Am Outlander


24 Bal 2015 15:10
Aprašymas
1000cc
1000cc
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Lap 2008 19:29
Pranešimai: 3984
Miestas: Vilnius
Technika: CanAm Outlander 1000R XTP 2016
Asociacijos pranešimai

Cituoti:
Atsižvelgiant į nariams kylančius klausimus ir patirtį bendraujant su kelių policijos pareigūnais, kad nebūtų papildomų bereikalingų klausimų ir reikalavimų, nuo kitos savaitės bus papildomai išduodami SAVADARBIO AUTOMOBILIO, TRAKTORIAUS, SUNKIOJO KETURRAČIO MOTOCIKLO IR SAVAEIGĖS MAŠINOS TECHNINĖS PATIKROS LIUDIJIMAI. Šis dokumentas išduotas kaip patvirtinimas, kad STPGA nariui priklausančios transporto priemonės techninė patikra buvo atlikta ir nurodyta transporto priemonė atitinka keliamus šios klasės ir tipo transporto priemonei reikalavimus, kurie nustatyti atskirais teisės aktais, reglamentuojančiais konstrukcinius, techninius bei saugos reikalavimus. Visiems, kurie registravo iki šiol, šis liudijimas per laiką bus išduotas nemokamai. Visi, kurių registracija bus atlikta po 2015-06-01 gaus kartu ir šį liudijimą. Tiems, kurie registravo anksčiau ir kuriems jis reikalingas - prašome informuoti.


Paveikslėlis

Cituoti:
Visų besikreipiančių ir ko nors pageidaujančių dėmesiui:
jei Jums netinka mūsų tvarka - tai Jūsų problemos. Jei Jums netinka siųsti skanuotus dokumentus - tai Jūsų problemos. Jei Jums yra kažkas patogiau kitaip, nei mūsų tvarka - tai Jūsų problemos. Jei Jūs norite registruoti savo keturratį ,,ant uošvienės" - tai Jūsų, bet tikrai ne mūsų problema. Jei Jūs norite atvykti dėl registracijos Jums patogiu ir tinkamu laiku (rytoj iš ryto arba šiandien po pietų) - tai Jūsų norų problema. Todėl visų besikreipiančiųjų dėmesys atkreiptinas dar kartą - asociacija niekam nieko neskolinga ir neprivalo nei registruoti kiekvienam besikreipiančiam ar norinčiam ,,čia ir dabar", nei kažkuo padėti. Pagalba išspręsti problemą yra galimybė, bet ne pareiga ar prievolė. Prašau suprasti, kad visi, kurie reikalauja, aiškina kaip jam reikia ir kad jam netinka taip, kaip ir kada mes galime padėti, bus pasiųsti toli ten, iš kur niekas negrįžo. Nereikia daryti derybų ir prašyti kokių nors išimčių, nes jų nebuvo, nėra ir nebus. Žmonės, kurie savo marazmais gaišina laiką, tuo metu atimant galimybę padėti kitiems laukiantiems, pas mus nėra pageidaujami. Todėl gerai pagalvokite prieš prašant pagalbos ir atsiuntus dokumentus, transporto priemonių duomenys niekur nedingsta. Vieną kartą prisicirkinus su keturračiu Petro vardu antrą kartą Juozo vardu dokumentų nepavyks gauti, nes VIN bus įtrauktas į nepatikimų žmonių sąrašą.
Dar kartą primenamos esminės nuostatos - registracija tik ASOCIJUOTIEMS NARIAMS. Tai reiškia, kad nėra narystės - prašymas registruoti nenagrinėjamas. Prašymai registruoti uošvės, draugės, arklio švogerio brolio vardu taip pat nėra nagrinėjami.
Nėra sumokėta už registraciją ir pristatyta pavedimo kopija - registracija nevyksta. Nevyksta - reiškia būtent tai, ką šis žodis reiškia bendrinėje lietuvių kalboje: nieko šiuo klausimu nedaroma.
Nėra dokumentų kopijų ir nuotraukų - niekas nevyksta.
Yra noras atvykti asmeniškai ir pristatyti visus dokumentus ir nuotraukas vietoje darbo metu arba bet kuriuo kitu patogiu laiku kai tik kyla noras bei iš karto gauti registracijos dokumentą ir numerį - neįmanomas dalykas iš mokslinės fantastikos srities. Priėmimo laikas yra derinamas iš anksto ir tik tada, kai yra galimybė.
Tvarka yra tam, kad ji būtų vykdoma, ir jei kažkam tokia tvarka nepatinka - visada galima nesikreipti pas mus. Asociacijos nariai privalo laikytis tvarkos ir nediskutuoti, o tiems, kuriems tokia tvarka nepriimtina - jie niekada nebus mūsų nariais.

_________________
Can Am Outlander


15 Bir 2015 13:36
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Ši tema užrakinta, jūs negalite redaguoti pranešimų arba atsakinėti į juos.   [ 2 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron